Anasayfamız           Hizmetlerimiz           Temsilciliklerimiz           Bize Ulaşın

 

 

 

 

 

 

Temsilciliklerimiz

 

Neksport, GERDAU’nun, EUSKAL FORGING’in ve CHMC’nin (China National Heavy Machinery Corporation)

Türkiye temsilciliklerini yürütmektedir.

 

 

 

 


CHMC

 

​CHMC, bir Çin devlet firmasıdır.  1980 yılında Baosteel’i kurmak ve kuruluş organizasyonuna rehberlik etmek üzere yola çıkan CHMC, Çin’de son 30 yılda yaşanılan sanayileşmenin çok önemli bir parçası olmuştur.

 

CHMC bir taahhüt ve proje yönetim firmasıdır.  Projelendirme ve tasarımı takiben makineler gruba ait fabrikalarda üretilmekte ve projenin anahtarı istenilen süre içinde teslim edilmektedir.  Tesislerin yanı sıra, makine, donanım ve yedek parça üretimleri de üstlenilmektedir.

 

CHMC, bugüne kadar, 20 ülkede, 1000’i aşkın orta ve büyük ölçekte projeyi başarı ile teslim etmiştir.  Proje taahhüdü, metalurji tesisleri için komple ekipman ve yedek parça üretimi, madenler, liman terminalleri, inşaat malzemeleri, dövme ve pres, çevre koruma, enerji santralleri, kimyasal tesisler, dikişli ve dikişsiz boru tesisleri, EAO’ları, Yüksek fırınlar, vb. CHMC’nin ana konularını teşkil eder.

 

Neksport, CHMC'nin Türkiye temsilcisidir

 

 

 


Gerdau

 

Gerdau (Reinosa-İspanya fabrikası) 1918'de kurulan bir çelik fabrikasıdır.  Hurdadan, bitmiş ürüne kadar üretim yapan entegre bir tesistir.

 

Gerdau, büyük ebatta dövme ve döküm parçalar üreten, bir tesistir.  Dövmede maksimum 70 tona kadar, dökümde ise maksimum 140 tona kadar tek parça üretim yapma kapasitesindedir.

 

Gerdau Reinosa'nın merkezi, Brezilya'dadır.  Amerika kıtasının en büyüğü, dünyanın ise 14. en büyük çelik fabrikası olan Gerdau'nun dövme ve döküm fabrikasıdır.

 

Gerdau Reinosa'nın ürünleri, Demir-Çelik, Çimento, Enerji, Madencilik, Ağır Sanayi, Gemi İnşaat, Şeker üretimi, Kağıt üretimi, Köprü inşaatı, krank milleri gibi alanlarda ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Neksport, Gerdau Reinosa Fabrikasının Türkiye temsilcisidir.

 

 


Euskal Forging

 

Euskal Forging, İspanya’nın Bask bölgesinde kurulu “Ring Rolling” yöntemi ile dövme ring, flanş üreten bir fabrikadır.

 

450 – 10.150 mm çap arasında ve 30 kg – 80 ton arasında ring’ler üreten Euskal Forging, alanında dünyanın en büyük üreticisidir.

 

Dövme ring’ler, Enerji (Rüzgar, HES, vb.), Çimento, Ağır Makine, Petrol & Gaz, Rulman, Vinç, Madencilik, Çelik, Savunma sanayilerinde kullanılmaktadır.  Dönen her türlü ekipmanın ayrılmaz parçalarıdır.

 

Neksport, Euskal Forging fabrikasının Türkiye temsilcisidir.

 

 

 Euskal Forging’i ring rolling konusunda dünya lideri yapan yatırım hakkında Total World Energy Magazine’de yayınlanan makale

 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2014 Neksport Danışmanlık          0216 450 4424          info@neksport.com